Sancak Samsun Konseri

Sancak Samsun Konseri

Sancak Kimdir?

Sancak müzik dünyasına son yıllarda sağlam şarkıları ile ciddi giriş yapan ünlü isimlerdendir. Kısa sürede sıkı bir hayran kitlesine ulaşan sanatçı hakkında ise sevenleri bir çok sorunun cevaplarını merak etmektedir. Doğum tarihi, kaç yaşında? daha bir çok sorunun cevabı.

Sancak 1989 yılının Temmuz ayında dünyaya gelmiştir, burcu Yengeç’tir. Gerçek ismi Yılmaz Erdoğan olan sanatçı İstanbul, Gaziosmanpaşa doğumludur. Üç kardeştir ve ailenin en küçük çocuğudur. Lise döneminde arkadaşları ile birlikte müzik ile ilgilenmeye başlamıştır. 2004 yılında ise yaşadığı bazı ailevi sorunlar nedeni ile annesi ile birlikte Tekirdağ Çorlu’ya yerleşmiştir.

Namık Kemal Üniversitesi Muhasebe bölümü’nden mezun olan Sancak 2008 yılında Orkestral Çöküntü isimli ilk Underground albümü yayınlamıştır. 2010 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fizik bölümünü kazanmış 2 sene orada kalmıştır.

Daha sonra Ultrasoniç Production’a dahil olmuş ve 2010 Resim isimli ilk albümünü müzik piyasasına sürmüştür. Daha sonra Eskişehir OGÜ Fizik Bölümü’nü kazanmış ve eğitimini sürdürmüştür.

Not: Konserde 18 Yaş Sınırı Bulunmaktadır. 18 Yaş Altı Misafirler Konsere Alınmayacaktır.

Biletleri Big Yellow Taxi Benzin’den Temin Edebilirsiniz.

Bilgi İçin: 0362 438 26 00

Tarih

26 Eki 2018

Maliyet

50.00TRY

Yer

Big Yellow Taxi Benzin
Cumhuriyet Mahallesi, Adnan Menderes Blv. No:351, 55200 Atakum/Samsun
Kategori
QR Code

JOIN THE DISCUSSION