Dinozorlar Dünyası Sergisi Lovelet Outlet'te

Dinozorlar Dünyası Sergisi Lovelet Outlet’te

Lovelet Outlet Çağ atlayarak çocukların en çok merak ettiği Dinozorlar‘a ev sahipliği yapıyor. Nesli Tükenmiş Hayvanlar ve Hayvanlar Dünyasından Sonra Yeni bir dünyaya kapılarını açan Lovelet Outlet ’te çocuklar Dinozorlar Dünyasına konuk oluyor.

Dinozorlar aleminin kralları T-rexler, Triceratops, Oviraptor, Maisaura, Dimetrodon, dinozor yumurtaları, T-rex kafası, T-rex fosili, binilebilen dinozor Lovelet Outlet Alışveriş Merkezinde ziyaretçileriyle buluşmaya devam ediyor.

Etkinlik süresince sergilerin yanı sıra çocuk atölye çalışmalarında boyama etkinlikleri çocuklar ile buluşuyor. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik ve atölye çalışmaları Lovelet ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.

Gerçeğinden bir farkı olmayan devasa ve animatronik dinozorları gördüğünüzde büyülenecek, eğlenecek ve dinozorlar hakkında bilgi edinerek verimli zaman geçirebileceksiniz. Çocuklar kadar büyüklerinde ilgisini çeken World of Dino” Dinozorlar Dünyasının sergisi 15 Ekim Tarihlerine kadar Lovelet Outlet ’te.

Tarih

30 Eyl 2017 - 15 Eki 2017

Zaman

Bütün gün

Maliyet

Ücretsiz

Yer

Lovelet AVM
Toptepe Mahallesi, Samsun Ordu Karayolu 1. Km No:1, 55080 Canik/Samsun
QR Code

JOIN THE DISCUSSION