Samsun EV’leniyoruz Fuarı 2019

Samsun Evleniyoruz Fuarı | Samsun’da TÜYAP (Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.) tarafından düzenlenen ‘Evleniyoruz Fuarı 2019 kapılarını açıyor

Samsun 3. Evleniyoruz Fuarı stant açan işletmelerin satışlarını arttıracak, yeni iş fırsatları, iş ortaklıkları ve yeni pazarlar sağlayacak ve tüm şehir ekonomisine ivme kazandıracaktır. Bir salonda düğün organizasyonuna ilişkin gelinlik ve moda evleri, organizasyon firmaları, kuaför güzellik salonları, düğün salonları yer alırken diğer salonda ise evini kuracak gençler için mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya, emlak, halı, perde, aksesuar gibi tüm ev ihtiyaçları sergilenecektir. Fuar süresince pek çok etkinlik düzenlenecek olup; gelinlik defileleri, trio ve dans gösterileri, gezici orkestra, sihirbaz ve sırık adam gösterileri, interaktif ödüllü yarışmalar, tango performansı, saç tasarım şovları gibi aktivitelerle ziyaretçilere eğlenceli anlar yaşatacaktır”

Neden Ziyaret Etmelisiniz

  • Gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekanından organizasyonuna kadar tüm ihtiyaçlarınızı dolaşmadan tek bir noktadan temin etme şansına sahip olabilmek,
  • Son trendleri, gelişmeleri ve yenilikleri bir arada bulabilmek,
  • Fiyat karşılaştırması yapabilmek,
  • Fuara özel kampanyalardan faydalanabilmek,
  • Ünlü tasarımcıların gelinlik ve damatlık defilelerini izleyebilmek,

Ulaşım

Özel Araçla Ulaşım

Samsun – Ordu Karayoluna çıktıktan sonra Tekkeköy Kavşağı’na kadar devam edin ve sanayi bölgesine doğru dönün. Döndükten sonra 100 metre kadar devam edin ve sağa dönün. Samsun Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşacaksınız.

Toplu Taşıma İle Ulaşım

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi ve Tekkeköy İlçesi arasında faaliyet gösteren tramvaya herhangi bir duraktan binerek, vasıta değiştirmden son durakta ( Tekkeköy’ de ) inerek, fuar merkezimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ziyaret Saatleri

31 Ocak – 2 Şubat 2019 Saat 10:00-20:00

3 Şubat 2019 Saat 10:00-19:00

Önceki Etkinlik

Samsun 3. Otoshow Fuarı

Benzer Etkinlikler