“Fasl-ı Şahane” Yeşilyurt AVM’de Gerçekleşiyor

Yeşilyurt AVM Fasl-ı Şahane etkinlikleri geri dönüyor. Yeşilyurt AVM, alışveriş merkezinin açık otopark alanına kurulan Ramazan Sokağı konsepti ile Ramazan boyunca birbirinden keyifli gösterilere imza atacak.

Eğlencenin ve keyifli alışverişin adresi Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVM) geleneksel ramazanları yaşamak isteyen ziyaretçileri için iftar öncesi ve iftar sonrası dopdolu bir program hazırladı. Yeşilyurt AVM açık otopark alanında 17 Mayıs Perşembe günü başlayacak olan 7. Fasl-ı Şahane Etkinlikleri Ramazan ayı boyunca her akşam eski ramazanların etkinlik ve gösterilerinin yanı sıra birbirinden ünlü sanatçılar ve yerel gruplar ile ziyaretçilerine unutulmaz bir Ramazan yaşatmayı planlıyor.

İFTAR ÖNCESİ FASIL DİNLETİSİ

Ramazan süresince, Fasl-ı Şahane etkinliklerinde iftar öncesi fasıl dinletisi, iftar sonrasında ise Hacivat Karagöz, Meddah, kanto, jonglör, semazen, kum sanatı, sihirbaz ve tiyatro gösterileri olacak. Ziyaretçilerin geleneksel gösteriler eşliğinde, eski ramazanların kokusunu, tadını bulacakları keyifli anlara, büyüğünden küçüğüne tüm ziyaretçilerin keyif alacağı etkinliklerde Ramazan tüm gelenekselliği ile yaşatılacak.

BİRÇOK İSİM GELİYOR

Ramazan ayı boyunca 11.00-23.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Yeşilyurt AVM Fasl-ı Şahane etkinliklerinde birbirinden ünlü isimleri ziyaretçileriyle buluşturuyor. Müzikseverler tarafından çok sevilen, müzik dünyasında ve sosyal medyada ‘Okyanus’ isimli şarkısıyla fenomen olan Derya Uluğ. ‘Ben Ne Yangınlar Gördüm’ şarkısıyla adını müzik piyasalarında kısa sürede duyuran Zakkum. Tarzı ve performansıyla dikkatleri üzerine çeken, ünlü müzisyen Asım Can Gündüz’ün oğlu Evrencan Gündüz. Beş, Durma Yağmur Durma ve Sen Gidiyorsun şarkıları müzik listelerinde büyük başarı elde eden, Altın Kelebek ödüllü Gripin performanslarını sergileyecek.

ALIŞVERİŞ ÇILGINLIĞI

Yeşilyurt AVM’nin bu yıl 7.’sini düzenleyeceği Fasl-ı Şahane etkinliklerinde birbirinden ünlü markaların indirimli fiyatlarla yer alacağı Garaj İndirim Günleri ile AVM ziyaretçileri hem eğlenecek hem alışveriş yapacak. 16 Mayıs-14 Haziran tarihleri arasında açık otopark alanına kurulacak Ramazan Evleri konseptinde, birbirinden ünlü markalara en uygun fiyatlarla ulaşma fırsatını sunan Yeşilyurt AVM, ilkini düzenleyeceği Garaj İndirim Günleri’nde giyim, ayakkabı, ev tekstili ve dekorasyonu, takı-aksesuar sektörlerinden 20’ye yakın büyük markanın katılımı ile kaliteyi uygun fiyata sunacak. Derya Uluğ, Zakkum, Evrencan Gündüz, Gripin, Samsun’un en ünlü müzik grupları ve birbirinden eğlenceli gösteriler ile renklenecek olan Yeşilyurt AVM Garaj Günleri, Ramazan boyunca alışveriş çılgınlığına sahne olacak.

KEYİFLİ BİR ALIŞVERİŞ

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu Ramazan ayında da yine ziyaretçilerini ağırlamaya ve keyifli alışverişler yaşatmaya devam ediyor. Ramazan ayı dolayısıyla saat 11.00’de ziyaretçilerine kapılarını açan Yeşilyurt AVM, saat 23.00’a kadar alışveriş ve eğlence keyfini uzatıyor.

“Fasl-ı Şahane” Yeşilyurt AVM’de Gerçekleşiyor Etkinlik Detayları

Benzer Etkinlikler