Piazza AVM 5. Yılını Coşkuyla Kutluyor

Açılışımızın 5. Yıldönümünü kutlayacağımız, 24 Mart 2018 Cumartesi günü saat 17.00’da gerçekleşecek Retrobüs ve 1 Nisan 2018 Pazar saat 17.00’da gerçekleşecek Pamela konserlerine tüm ziyaretçiler davetlidir.

Geçtiğimiz yıl Ümit Besen ile birlikte seslendirdiği “Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi” şarkısının yakaladığı başarıdan sonra yayınlandıkları dönemde çok sevilmiş; “Kal Benim İçin”, “Senden Önce de Ağladım”, “Zalim”, “Taht Kurmuşsun Kalbime”, “Sen Olmayınca”, “ Konuşsana Bir Tanem (Neden Susuyorsun)”, “Unutamadım”, “Ağla Halime”, “Sarhoş” gibi şarkılar Pamela’nın etkileyici vokali ile farklı bir atmosferde buluştu.

Pamela’nın içtenlikle yeniden yorumladığı şarkılar, her darbe alışında güçlenen insanlar gibi bu yeni üslup ile devleşmiş. Bir buçuk yıla yakın süren stüdyo sürecinde, Harem’s müzisyenleri; Gökhan Tümkaya, Efe Demiryoğuran ve Hüseyin Cebişçi ile şarkılar yeni bir sound ile yeniden keşfedildi.

60’lı 70’li ve 80’li yılların usta isimlerini ses taklitleri ve kostümleri ile sergileyen 5 kişilik tiyatral bir Retro müzik gurubu olan Retrobüs ile geçmişe yolculuğa hazır olun.

Piazza AVM 5. Yılını Coşkuyla Kutluyor Etkinlik Detayları

Benzer Etkinlikler