İntiharın Genel Provası Adlı Tiyatro Oyunu Samsun’da

İntiharın Genel Provası adlı tiyatro oyunu 20 – 21 Mart 2018 tarihlerinde saat 20:00’da Samsun Devlet Tiyatrosu Atatürk Kültür Merkezi Büyük Salon’da izleyenler ile buluşacak.

Adamın biri intihar etmek için köprüden atlamayı seçer…Bir balıkçı ona engel olmaya çalışır. Sonra sevgilisi gelir. Ve ardından köprünün altından gemisiyle geçen kaptan. Hepsi de bu intiharı engellemek için kendilerince ellerinden geleni yaparlar. Ve ekonomik zorluklar nedeniyle ölümü seçen Adam, günü bir iş teklifi ile kapatır. Asıl olaylar ise bundan sonra başlar. İşe girmek için gittiği mülakat hayatının tüm akışını değiştirir…

İntiharın Genel Provası, Adam’ı bekleyenlerin yanında intiharın daha iyi bir seçenek gibi durduğunu anlatan bir kara komedi. Kurt neden ot yemez? İşte bu mühim sorunun cevabını bu oyunda bulacaksınız. Peki insan kendisini nasıl parça parça öldürür? Merak edenler için inanılmaz bir yöntem önerisi! İntihar etmeye çalışan bir insanı durdurma gerekçeniz ne olabilir, yaşamak güzel ölme klişesinden başka? Oldukça yaratıcı cevaplar yine bu oyunda. Peki adaletin işleyeceğine inancınız ne ölçüde? Bu soruların tamamı ve daha fazlası işte bu oyunda….Karşınızda sistemi çözmenize yarayan müthiş bir kara komedi!

İntiharın Genel Provası Adlı Tiyatro Oyunu Samsun’da Etkinlik Detayları

Benzer Etkinlikler