Bulvar AVM Sömestr Tatilinde Tiyatro Şenliği Düzenliyor

Bulvar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde çocukları birbirinden eğlenceli tiyatro oyunlarına ve Zero Gravity ile yerçekimine meydan okumaya davet ediyor.

Sömestir boyunca her hafta sonu Tiyatro Küçük Eller’in “Kartanem”, “Arkadaşım Bilgisayar”, ve ”Oyuncakçı” adlı müzikli tiyatro oyunları Bulvar AVM Kültür Salonunda ücretsiz olarak sahnelenecek.

Bulvar AVM’den yapılan açıklamada, “Küçük bir kar tanesinin, doğayı ve hayvanları korumanın önemini anlatan doğadaki yolculuğunu, bilgisayarı gereğinden fazla kullanan bir çocuğun ailesiyle ve arkadaşlarıyla yaşadığı iletişim sorunu ve yalnızlaşmasını, oyuncaklarını ve kendine ait eşyaları kötü kullanan ve sürekli yeni oyuncak alma isteği olan bir çocuğu ve oyuncakların canlanıp dile gelmesi gibi konuları birbirinden faydalı mesajlarla anlatan eğlenceli oyunlar, hem güldürecek hem de ile çocuklara hayal dünyalarının kapılarını açacak. 20-21 Ocak Kartanem 13.30 ve 16.30 olmak üzere 2 seans, 26-27-28 Ocak Arkadaşım Bilgisayar 13.30 ve 16.30 olmak üzere 2 seans, 2-3 Şubat Oyuncakçı 13.30 ve 16.30 olmak üzere 2 seans halinde, Bulvar AVM Kültür Salonunda sahnelenecek.

19 Ocak 5 Şubat tarihleri arasında meydan alanına konumlandırılacak olan Zero Gravity, yerçekiminin sıfır olduğu bir ortam sunarak hem büyüklerin hem de çocukların ayaklarını yerden kesecek. Zero Gravity yerçekimsiz eğlence aracı 10.00-22.00 saatleri arasında aktif olacak” denildi.

Bulvar AVM Sömestr Tatilinde Tiyatro Şenliği Düzenliyor Etkinlik Detayları

Benzer Etkinlikler