Samsun Gençlik Festivali

Karadeniz’in Tek Büyük Festivali Samsun Gençlik Festivali 21 – 24 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek!

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen ve Karadeniz’in dört bir yanından gelen müzikseverlerin akınına uğrayan Samsun Gençlik Festivali, ikinci kez yola çıkmak için hazır!

21 – 24 Haziran 2018 tarihlerinde, Umut Kuzey’in öncülüğünde Milyon Yapım’ın organizasyonu ile düzenlenecek festival Sheraton Grand Beach’te gerçekleşecek.

Başta Samsun olmak üzere, Karadeniz bölgesinde yaşayan tüm müzikseverleri; %100 müzik ve eğlence ile ağırlayacak olan Red Bull desteğiyle gerçekleşecek Samsun Gençlik Festivali, Kral Pop Tv ve Türkiye’nin yeni gençlik kanalı Milyon Tv ekranlarından da yayınlanacak.

Bilet fiyatları kombine fiyatı 80 Tl, kombine+kamp 110 Tl olarak belirlendi. Biletinizi biletix.com adresi üzerinden temin edebilirsiniz.

“3 al, 2 öde” kampanyasıyla Samsun Gençlik Festivali biletleriniz Biletix’te!

Festivalin sanatçı kadrosu ise çok yakında müzikseverlerle paylaşılacak.

Samsun Gençlik Festivali'nde Geçen Sene Neler Oldu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Karadeniz’de ilk defa yapılan Samsun Gençlik Festivali coşkuyla başladı. Binlerce müzik severin akın ettiği konserin ilk gününde Yok Öyle Kararlı Şeyler, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Flört, Umut Kuzey, Pilli Bebek, Selda Bağcan & Boom Pam ve Athena, gençlere unutulmazlar anlar yaşattı.

Sheraton Grand Beach’te yapılan festivalde sahneye çıkan koordinatör Umut Kuzey, “Bu festival sizin için yapıldı, sahiplendiğiniz için teşekkür ediyorum, dedi.” Selda Bağcan ise müzikseverlerin coşkusundan oldukça mutluydu, Çukurova Rock Festivali’ne gönderme yaparak, “Adana’yı aratmadınız” dedi.

19 Mayıs Cuma günü başlayan Samsun Gençlik Festivali 20 Mayıs Cumartesi günü, 21 Mayıs Pazar günü devam edecek. Günde 7 sanatçının sahne alacağıı dev organizasyonda #SGF2017 hashtagi ile gündem oluyor.

Etkinlik Görselleri

Benzer Etkinlikler