Rafadan Tayfa Adlı Tiyatro Samsun’da Sahneleniyor

Rafadan Tayfa Türkiye’dir Burası müzikali 23 Aralık Cumartesi günü saat 13:00 – 15:00 seanslarında Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde izleyenler ile buluşacak.

Bilet Fiyatları 1. Kategori 45 Tl, 2. Kategori 40 Tl’den satışa sunulmuştur. Biletinizi biletix.com adresi üzerinden temin edebilirsiniz.

Eğer güzel ülkemizi daha önce hiç görmemiş bir kişiye anlatmak isteseniz ne yapardınız? İşte Akın’da aynı soruya cevap bulmak için Rafadan Tayfa ile beraber eğlenceli bir maceraya çıkıyor. Bu toprakların bizim için ne anlama geldiğini daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde anlatıyor.

Türkiye’nin dört bir yanını Rafadan Tayfa ile keşfedeceğiniz, ülkemiz güzelliklerini en doğal haliyle görüp, geleneklerimizi, kültürümüzü ve tabii ki değerlerimizi daha önce hiç olmadığı samimilikte, en özgün şarkılar ve müziklerden dinleyeceğiniz bu maceraya siz de katılın .Bu yıl Basri amca ve Hale’nin de katıldığı müzikalimizle Türkiyemizi yeniden keşfedelim.

“Türkiye’dir Burası Müzikali” eşsiz dansları, görsel şölenleri, güçlü sahne prodüksiyonu ve tabii ki sahnede canlı olarak göreceğiniz Rafadan Tayfa üyeleri ile sizleri bekliyor.

Rafadan Tayfa Adlı Tiyatro Samsun’da Sahneleniyor Etkinlik Detayları

Benzer Etkinlikler