Kavak’ta Turnuva Heyecanı

19 Mayıs Mahallesi’nde bulunan Çerkes Ekrem Bey Parkı’ndaki halı sahada gerçekleşen turnuvaya ev sahipliği yapan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nun başlama vuruşu ile start alan turnuvanın ilk maçında büyük bir heyecan yaşandı.

İmkanlar Kullanılacak

Kavak’ta bulunan kamu kurumları ve özel sektörün katıldığı futbol turnuvasında başlama vuruşunu yapan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, yaptığı açıklamada, İlçemizde bu tür sosyal aktivitelere belediye olarak destek vermeye devam edeceklerini ifade ederek, “Sosyal belediyecilik anlayışı kapsamında ilçemizin gençlerini bu tür aktivitelere çekebilmek için tüm imkanlarımızı kullanacağız” ifadelerinde bulundu.

“Kazanan Kavak olacak”

Sarıcaoğlu konuşmasını şöyle tamamladı: “Bu tür turnuvaların kazananı her zaman dostluk, kardeşlik ve samimiyet olmuştur. Dileğimiz turnuva süresi boyunca hiçbir arkadaşımızın sakatlanmadan turnuvayı tamamlaması. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Bu yıl birincisini düzenlediğimiz turnuvamızı geleneksel hale getirip her yıl yapacağız. Futbol müsabakalarımız her akşam olacaktır. Taraftar olarak tüm hemşehrilerimi 19 Mayıs Mahallemizde bulunan Çerkes Ekrem Bey Parkı’na bekliyorum.”

Kavak’ta Turnuva Heyecanı Etkinlik Detayları

Benzer Etkinlikler