Lovelet Outlet Kapanış Saatini Uzattı

Lovelet Outlet’te kapanış saati 18 Eylül tarihine kadar hafta içi ve hafta sonu saat 23.00’a uzatılarak alışveriş ve eğlence keyfi yaşanacak

Yazın gelmesi, olimpiyatların Samsun’da gerçekleşmesi ve günlerin uzamasıyla ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Lovelet Outlet yönetimi, merkezin kapanış saatini uzatma kararı aldı. Karadeniz Bölgesi’nin en büyük outlet merkezi olarak hizmet veren Lovelet AVM “Daha çok alışveriş, daha çok sinema, daha çok eğlence” sloganıyla birlikte konuklarına daha iyi hizmet sağlamak amacıyla 18 Eylül 2017 tarihine kadar kapanış saati 23.00 olarak belirledi.

Lovelet Outlet özgün konsepti, göz dolduran mimarisi ve nefes aldıran açık alanlarıyla ziyaretçilerine alışılmışın dışında bir alışveriş keyfi sunuyor.

Lovelet Outlet AVM, 365 gün indirimli alışveriş keyfinin yanı sıra, düzenledikleri etkinliklerle gelen konuklarına unutulmaz bir gün yaşatmaya devam ediyor. Müzik dinletileri, ödüllü yarışmalar, konserler, çocuklara yönelik tiyatro gösterileri, animasyon şovlar ile 7’den 70’e herkesin yüzünü güldürüyor. Yaz saati uygulaması ile birlikte Lovelet Outlet AVM alışveriş keyfi ve eğlencesi; hafta içi ve hafta sonu kapılarını 23.00’a kadar açık tutacak.

Benzer Etkinlikler